• 0 364 666 1949
  • +90 542 575 1946
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hakkımızda


Gülenay Turizm Seyahat Acentesi; alanında uzman personeli ve çözüm ortakları ile sektörde hizmet vermektedir. Kamu ve özel sektörde büyüyen müşteri ve hizmet kapasitesi ile kendini sürekli yenileyen yönetim tarzını birleştirerek, “sürekli kalite” anlayışı çerçevesinde, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de başarılı hizmetler vermeyi hedeflemektedir.
Gülenay Turizm Seyahat Acentesi; müşteri odaklı yönetim tarzı, samimiyet ve disiplin dengesinde iş ahlakı, yeniliklere açık girişimcilik ruhu, kültürel mirasa, doğaya ve çevreye duyarlılık prensipleri kapsamında, kamu ve özel sektörden gelen taleplere hızlı ve 7/24 cevap verebilen yeterliliğe sahiptir.

Havaalanı VIP transfer hizmetleri, kongre, seminer sempozyum organizasyonları ve, 7/24 yurtiçi ve yurtdışı uçak bilet satışları, tur organizasyonlarında rehberlik hizmetleri, Ülkemiz genelinde kamu kurumları ve özel sektöre yönelik sanat, spor, kültürel tur organizasyonları, öğrenmeyi eğlence haline getiren okul turlarıyla bir çok alanda müşterilerine hizmet vermektedir. Sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya yılın her günü devam etmektedir.
Gerek kültür turları gerekse bireysel tatil organizasyonlarının değişilmez bir markası olma yolunda çalışmalarımızı titizlikle devam ettirmekteyiz.

GÜLENAY TURİZM Seyahat Acentesi olarak TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği)’nin üyesi olup, Seyahat Acenteliği hizmetlerinin Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen “A grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi” ile hizmet vermektedir.


© 2024 Gülenay Turizm. Design by Webbil