• 0 364 666 1949
  • +90 542 575 1946
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vize İşlemleri

Vize başvurusu nasıl yapılır, nereden yapılır?

Vize başvurusu nasıl yapılır, nereden yapılır?” gibi aklınıza takılan soru işaretleriyle birlikte daha da karmaşık hale gelen bu süreç sebebiyle seyahat planlarınızı ertelemeyin! Bırakın ihtiyacınız olan işlemleri sizin yerinize biz yapalım ve siz sadece seyahatinizi nasıl geçireceğinizi düşünün. GülenayTurizm, başvuru işlemlerinizi zahmetsiz ve hatasız tamamlayabilmeniz için başvuru süreçlerini sizin adınıza yönetmektedir. Bu işlemleriniz için vize danışmanlığı, evrak kontrolü ve takip işlemleri hizmetleriyle başvurunuzun hızlı ve sorunsuz tamamlanması sağlanmaktadır.

Seyahat Planlarınızı Ertelemeyin!

Seyahat Planlarınızı Ertelemeyin!

Her yıl binlerce vize başvurusunu yöneten GülenayTurizm vize departmanı, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla tüm sorularınızı cevaplamak için hizmetinizdedir. Aşağıda bulunan vize başvuru formu ile bize talebinizi iletebilir ya da iletişim telefonlarımızdan bizi arayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.


Kurumsal Seyahatler için Vize İşlemleri
GülenayTurizm olarak şirketinizin yurt dışı seyahatleri için ihtiyaç duyduğu vizelerle ilgili işlemlerinizi organize etmekte ve takip etmekteyiz. Şirketinizin gerçekleştireceği iş seyahatlerinde, kurumsal vize işlemleri için en hızlı ve en doğru sonuçlar için hizmetinizdeyiz.


Şirketinizin gerçekleştireceği iş seyahatleri için kurumsal vize işlemleri adına en hızlı ve en doğru sonuçları almak ancak evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıyla sağlanabilmektedir. GülenayTurizm, şirketiniz adına tüm evraklarınızın kontrollerini sağlayıp, eksikleri tamamladıktan sonra başvuruda bulunan kişi için randevu alımını gerçekleştirmektedir.

Ardından başvuruda bulunulacak ülkenin konsolosluğuna veya aracı kurumuna gerekli evraklar istenilen formatta, şirket yetkiliniz adına teslim edilmektedir. Gerekli görülmesi halinde, görüşmeye davet edilen başvuru sahibine refakatçilik edilerek, buradaki işlemlerin normalden çok daha hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Şirketinizden sürekli vize başvurusunda bulunan yetkililerin evraklarının her daim hazır bekletilmesi sayesinde, başvuruda bulunmak için şirketiniz tarafından GülenayTurizm’e talep geçildiği anda, işlemlerinizi zaman kaybetmeden başlatabilmekteyiz. Bu sayede şirketiniz adına, özellikle acil alınması gereken vizelerde, işlemleri normalden çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilmekteyiz.

*Bu sayfada belirtilen ücretler münferit vize işlemleri için geçerlidir. Şirketiniz adına teklif almak için bizi arayabilir ya da aşağıdaki teklif al formunu doldurabilirsiniz.

Şirket Yetkililerinin Süreçlerini Nasıl Hızlandırıyoruz?


Sıklıkla yurt dışına seyahatlerde bulunan şirket yetkililerinizin işlemleri, gerekli olan evrakları ilk başvuruda vize danışmanlarımız tarafından teslim alınır.

İşlemler tamamlandıktan ve vize alındıktan sonra bu evraklar güvenli bir alanda muhafaza edilmeye başlanır.

Evrakların güncelliği düzenli olarak takip edilmektedir ve süresi geçen evraklar için tarafınızdan yenileme yapılması talep edilir.

Bu sayede evraklar sürekli güncel olarak bekletilir ve şirket yetkililerinin zamanla yarıştığı bir ortamda, vize başvurusunda kullanılacak evrakları toparlamak için harcanan zaman ortadan kalkmış olur. Bu şekilde işlemler normalden çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.


İş seyahatleriyle ilgili şirketimizden hizmet almakta olan firmaların bir kısmını burada görebilirsiniz.

GülenayTurizm ailesi olarak sizlerle de çalışmak için heyecanla haberlerinizi bekliyoruz!

Aşağıdaki teklif al butonuna tıklayarak vize konusunda ihtiyaçlarınızı bize iletmeniz halinde, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Vize İrtibat Bilgileri
+90 (542)  575 19 46 
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gülenay Turizm ile Vize Başvurusunu Nasıl Yaparım?

Ziyaret edeceğiniz ülkeye göre ziyaret amacınıza uygun evrak listesini Gülenay Turizm internet sitesinden bulabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerinden de talep edebilirsiniz.Başvuruda bulunacağınız vizenin türünü belirlemek için Gülenay Turizm internet sitesinde, vize bölümünden fikir alabilir, başvuru yapmak istediğiniz vize türü ile ilgili detaylara ve fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Evraklarınızı hazırlarken dikkat etmeniz gereken unsurlar:

İşe giriş bildirgesi ve SGK ya da BAĞ-KUR hizmet dökümünüzün barkotlu olması.
Çalışanların 3 aylık maaş bordro çıktılarının şirket kaşeli imzalı olması.
Faaliyet belgesinin yeni tarihli olması.
Talep etmeniz halinde vize başvurunuz için hazırlanan evraklarınız ve pasaportunuz siz hiç zahmet etmeden evinizden veya işyerinizden Gülenay Turizm’in anlaşmalı kuryeleri tarafından alınır.

DİKKAT!
Vize başvurunuzdan önce, ziyaret amacınızın açık bir şekilde belirlenmesi gerekir. İlk giriş yapacağınız ülke ve şehir adı net olarak belirtilmelidir. Vize başvurunuzun olumlu sonuçlanması için seyahat planınızın doğru ve gerçekçi olması gerekir.

HATIRLATMA!
Vize başvurunuz için Gülenay Turizm’in sizin adınıza gerçekleştirdiği işlemler eksiksiz ve doğru olmasına rağmen, son karar merciinin ilgili başkonsolosluk olmasından dolayı hiçbir vize başvurusunun %100 olumlu sonuçlanacağı garanti edilemez.


© 2024 Gülenay Turizm. Design by Webbil