• 0 364 666 1949
  • +90 542 575 1946
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kongre Seminer Organizasyon

Gülenay Turizm; firma / kurumunuz tarafından organize edilmesi planlanan her türlü toplantı,seminer,iş yemeği, ,açılış,gala gecesi,ödül töreni gibi etkinliklerin proje aşamasından etkinlik bitimine kadar ki süreçte çözüm ortağınız olmayı hedeflemektedir. Ayrıca, firmamız yıllardır turizmin tüm alanlarında yürüttüğü başarılı çalışmaları ve ürettiği hizmetlerle, tüm kurumlara her alanda tam hizmet sağlayacak bir alt yapı ve donanıma sahiptir.

 

Organizasyon sahibinin isteği ve ihtiyacına bağlı olarak her türlü uçak,tren,otobüs bileti rezervasyon ve satışı; uçak rezervasyon, araba minibüs otobüs VIP araç gibi özel araçların kiralaması Gülenay Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Gülenay Turizm Tarafından Organize Edilen Kurumsal Etkinlikler

Şirket Toplantıları
Bayii Toplantıları
Eğitim Toplantıları
Şirket Yemekleri
Kurumsal Yeni Yıl Kutlamaları
Kurumsal Yıldönümü Kutlamaları
Takım Çalışmaları

Yurtiçi ve yurtdışı şirket toplantılarında, dünyanın ve Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Gülenay Turizm’in yaygın hizmet ağı sayesinde bütün konaklama hizmetlerinden faydalanabilir, rezervasyon ve konaklama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konusunda uzman teknik personel tarafından organizasyon mekanı ve türüne göre, arzu ettiğiniz her türlü ses,ışık ve görüntü sistemlerinin montaj ve uygulaması gerçekleştirilmektedir.


© 2024 Gülenay Turizm. Design by Webbil